Fenerbahçe’den Mourinho’ya rekor transfer bütçesi! Victor Becali açıkladı  

Fenerbahçe’de herkesin merakla beklediği Seçimli Olağan Genel Kurul’un sonucu belli oldu. Mevcut başkan Ali Koç, Aziz Yıldırım ile girdiği yarışı kazanmayı başardı.

Seçim sürecinin sona ermesinin ardından Fenerbahçe’de gözler transfere çevrildi.

Sarı-lacivertli ekip teknik direktör Jose Mourinho’nun talepleri doğrultusunda iddialı bir kadro kurmak için harekete geçti. 

MOURİNHO’NUN ARKADAŞI KONUŞTU

Rumen basınından Fanatik’te yer alan habere göre Jose Mourinho’nun yakın arkadaşı menajer Victor Becali, Fenerbahçe’nin transfer gündemi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

HAGİ İDDİALARI

Galatasaray efsanesi Gheorghe Hagi’nin oğlu Ianis Hagi’nin Fenerbahçe’ye olası transferiyle ilgili konuşan Victor Becali, Rumen futbolcunun Mourinho’nun favorileri arasında yer aldığını belirterek, “Bizim için büyük mutluluk olurdu. Şu anda Ianis Hagi’nin Fenerbahçe’ye transferi konusunda somut bir bilgimiz yok. Jose Mourinho ile ilişkimizin ne olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Şu anda hiçbir şey yok. Ama bu transferin gerçekleşmeyeceği anlamına gelmiyor. Mourinho, Ianis Hagi’yi her zaman beğenmiştir. Onu her zaman kaliteli bir oyuncu olarak gördü. Ianis’in Fenerbahce’ye transfer olup olmayacağını şu anda teyit edemiyoruz ancak yakın gelecekte her şey olabilir.” dedi.

REKOR TRANSFER BÜTÇESİ

Fenerbahçe’nin Mourinho’ya 100 milyon euroluk rekor bir transfer bütçesi de verdiği belirten Becali, “Fenerbahçe ona rekor bir bütçe verdi. Çok ama çok değerli oyuncular getirecek. Mourinho 100 milyon euronun üzerinde oyuncu getirebilir.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir