Ünlü şarkıcının dekoltesi dünya çapında olay oldu

Milica Pavlović, 15 Haziran Cumartesi günü Novi Sad’daki Spence Hall’da 8.000’den fazla hayranına unutulmaz bir konser verdi. Konser, Pavlović’in en büyük hitleriyle coşkulu anlara sahne olurken, şarkıcının giydiği elbise gece boyunca konuşulan ana konulardan biri oldu.

ELBİSENİN ALTINDA NE VARDI

Telegraf’ın haberine göre, Pavlović’in gösterisi kadar dikkat çeken bir diğer unsur da cesur elbisesiydi. Birçok kişi, derin yırtmaçlı elbisesinin altında iç çamaşırı giyip giymediğini merak etti. Pavlović, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Elbisemin altında ten rengi bir kostüm vardı. Bu, Bojan Petrović’in ustalıkla yarattığı ‘optik illüzyon’ dediğimiz bir parça,” dedi.

Spence Hall’daki konserinde giydiği tüm kostümlerden sorumlu olan Bojan Petrović’in tasarımı, Milica Pavlović’in cesur ve şık tarzını bir kez daha gözler önüne serdi. Şarkıcının moda tercihi, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı ve çeşitli yorumlara neden oldu. Türkiye’de gündeme gelen konser görüntülerine kullanıcılar, “Ne güzel bir kadın, ne güzel bir elbise ama aşağısı olmamış. Bu dekolte değil, teşhir.” Gibi yorumlar yaparak eleştiride bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir